Výstava: Věra Kopecká: Stromy - průvodci našich cest

Věra Kopecká: Stromy - průvodci našich cest
"Poslouchám stromy, jejich stín je pohlazením matky, dalekým hlasem otcovým..." Věra Kopecká je nejen básnířkou, ale i spisovatelkou, překladatelkou a fotografkou. Své fotografie doprovází vlastními verši.
 
Vedle poezie se zajímá o fotografii, zejména krajiny. Měla řadu samostatných výstav na různých místech v Čechách( například v Pardubicích, v Hradci Králové, v Jablonci n. N., v Jičíně, v Náchodě, v Broumově...) a v Polsku (ve Swidnici, Walbrzychu, Bielawě, Nové Rudě, Tarnowskich Górach...), pravidelně je zastoupena na plenérových výstavách doma i v zahraničí. Svými fotografiemi ilustruje knihy přátel. Vydala knihu vlastních fotografií a veršů věnovaných Broumovsku - "Broumovsko - můj adoptivní domov" a knihu portrétů účastníků literárních festivalů a malířských plenérů "Poutníci krajinami poezie" s verši účastníků Dnů poezie v Broumově.
 
Vernisáž se koná 3. 3. v 17:00 hod. v galerii Automat ve 2. podlaží knihovny.
Hradec Králové

Studijní a vědecká knihovna HK | Galerie Automat

Vstup volný

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme