Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Výstava HRY A KLAMY ANEB DOTÝKÁNÍ EXPONÁTŮ PŘIKÁZÁNO!

HRY A KLAMY ANEB DOTÝKÁNÍ EXPONÁTŮ PŘIKÁZÁNO!

Měli jste někdy možnost vyzkoušet si vzduchové dělo? Znáte rychlost svých reakcí? Troufáte si provést kuličku složitým labyrintem? Viděli jste už někdy otisk svého těla?

To je jen malá část toho, co ukazuje výstava HRY A KLAMY, která bude k vidění, a hlavně k vyzkoušení v předsálí konferenčního sálu a v učebně v 5. NP Studijní a vědecké knihovny. Exponáty pocházejí z libereckého zábavně-naučného centra iQpark. Putovní výstava je kombinací hry, zábavy i poučení a zahrnuje třicet interaktivních exponátů z oblasti fyziky a biologie, které jsou určeny k vyzkoušení. Expozice však není jen hravá a zábavná, ale i poučná a nechybí zde množství hlavolamů, kvízů a hádanek. Základním principem „Her a klamů“ je interaktivnost a zapojení co největšího množství smyslů. Návštěvníci všech věkových kategorií poznají prostřednictvím her a experimentů běžné jevy, které se nacházejí kolem nás. Naučná výstava je určena malým i velkým návštěvníkům a zejména školním kolektivům. Větší skupiny si v případě zájmu mohou zadat rezervaci na:  document.write ('inform@'); document.write ('svkhk.cz'); " style="color: rgb(0, 0, 0);">.

Výstava se koná v rámci Národního týdne trénování paměti.

 

Hradec Králové

Studijní a věděcká knihovna HK

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Ondřej Havelka a Melody Makers

více 24.5.2021 :  Adalbertinum Velký sál, Hradec Králové (Hudba)

Hradecký Food festival

více 21.5.2021  - 23.5.2021 :  pakoviště a přilehlé cesty u Denoche Music Hall, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme