TALK SHOW IVO ŠMOLDASE


Zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scenáristy Ivo Šmoldase, s hosty herečkou, moderátorkou a zpěvačkou Sandrou Pogodovou a hercem, muzikantem, moderátorem a skladatelem Václavem Koptou. Pořad je založený na humorném a originálním vyprávění životních příběhů jak ze soukromého, tak pracovního života Ivo Šmoldase a hostů Sandry Pogodové a Václava Kopty.
Pořadatelem akce je Agentura Židek.

Část výtěžku bude pořádající agenturou věnován Spolku "ŠANCE PRO TEREZKU"
Terezka se narodila v květnu 2018, jako zdravé miminko, bohužel její vývoj byl značně opožděný a ke zlepšení nepomohly ani rehabilitace. Po dlouhých měsících cvičení, různých vyšetření a testů nám bylo řečeno, že se Terezka narodila se vzácnou vrozenou genetickou vadou a trpí i mentální retardací. Na její nemoc neexistuje žádný lék a jedině jak ji můžeme pomoct, aby jednou samostatně chodila, mluvila, jsou kvalitní neurorehabilitace, které pojišťovna bohužel neproplácí a kvalitní zdravotní pomůcky, které většinou musíme také platit. Bez pomoci nadací a dobrých lidí, kteří Terezce přispívají, bychom jí toto vše nemohli poskytnout.

Hradec Králové

Sál Filharmonie HK - PŘÍSTAVKY Sál Filharmonie HK - Ostatní pořadatelé

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Prolomit vlny

více 9.1.2023 :  Klicperovo divadlo Studio Beseda, Hradec Králové (Divadlo)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme