Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Pohádkový les - klasické české pohádky

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici uvařit polévku z pavouků a žab a princovi zase zasytit strašlivého draka? Vezměte je s sebou v neděli 27.6. do Pohádkového lesa u zámku Hrádek u Nechanic. Společnost Velká dobrodružství zde pro vás připraví trasu plnou strašidel, vodníků, draků a rusalek. Děti na ní budou plnit zcela originální úkoly. Kilometrovou trasu, která povede od zámku parkem, mohou děti a rodiče projít od 13 -17 hodin (v 16:00 pouštíme poslední návštěvníky). Na startu dostanou malí poutníci průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které cestou potkají. U každé postavy pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a Stromu splněných přání královský poklad.

Budeme dodržovat a hlídat hygienická opatření - všichni jsme testováni, na stanovištích bude připraven i bezkontaktní “muvící úkol” a samozřejmě dezinfekce.

Pokud chcete být posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje a vzhledem k situaci kolem koronaviru a naší kontrole počtu osob, zaregistrujte se před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Vstupné je 70 Kč za osobu. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!

Hrádek u Nechanic

Zámek Hrádek u Nechanic

70

Termíny

27.6.2021

13:00 - 17:00
Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme

Nahlásit špatný termín »

Více informací a program

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Sexem ke štěstí

více 27.8.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Můžem i s mužem

více 13.8.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Veletoč

více 29.7.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Koncert skupiny Nadoraz

více 16.7.2021 :  Šrámkův statek Piletice, Hradec Králové (Hudba)

JAROSLAV SAMSON LENK & HOP TROP

více 9.7.2021 :  Šrámkův statek Piletice, Hradec Králové (Hudba)

Benátky pod sněhem

více 26.6.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

KAŠPARŮV ZVĚŘINEC

více 23.6.2021 :  Divadlo Drak, Hradec Králové (Divadlo)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme