Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Nábřeží umělců

Nábřeží umělců

Přijměte pozvání na Nábřeží umělců, které proběhne na královéhradecké náplavce před Gymnáziem J.K.Tyla, a to 1. – 5. června 2021, vždy od 9.30 hodin.

V úterý 1. června oslavíme Den dětí! Výtvarný program bude doplněný o tanec, divadlo, relaxační a odpočinkové aktivity. Každý další den se můžete opakovaně účastnit workshopů a dílen, pokračovat v započaté práci nebo zkusit něco jiného. Pro výtvarně méně zdatné jedince budou opět připraveny pohybové aktivity nebo relaxační zóna.

V pátek 4. června bude náš hlavní den plný zábavy a umění, další workshopy a dílny, výstava celotýdenního plenéru, koloběžky, divadlo a tanec, kapely, občerstvení, market.

Výtvarné dílny a workshopy budou s použitím lehce dostupných materiálů /reakce na zavřené obchody, pracujeme s tím, co máme doma nebo nacházíme v přírodě/

  • workshopy a dílny pro děti, žáky a studenty od 3 let – k tématu Svoboda, láska, naděje s využitím výtvarných technik /kresba, malba, koláž, asambláž, fotogram/, land art, tvorba objektů a instalací – pod vedením lektorů
  • relaxační a pohybové aktivity, doprovodné programy
  • kvalitní a bezpečné zázemí – toalety, umývárna, dezinfekce, občerstvení

Na místě bude zabezpečena dostatečná hygiena, počet účastníků workshopů bude omezen, budeme dbát o vaše bezpečí a dodržíme všechna opatření!

Hradec Králové

na královéhradecké náplavce před Gymnáziem J.K.Tyla

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Sexem ke štěstí

více 27.8.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Můžem i s mužem

více 13.8.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Veletoč

více 29.7.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)

Koncert skupiny Nadoraz

více 16.7.2021 :  Šrámkův statek Piletice, Hradec Králové (Hudba)

JAROSLAV SAMSON LENK & HOP TROP

více 9.7.2021 :  Šrámkův statek Piletice, Hradec Králové (Hudba)

Pohádkový les - klasické české pohádky

více 27.6.2021 :  Zámek Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanic (Pro děti)

Benátky pod sněhem

více 26.6.2021 :  Amfiteátr Chlum, Chlum (Divadlo)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme