Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Konkrétní podzim 2017: materiál - struktura - objekt

Srdečně Vás zveme do galerie u Přívozu na již tradiční výstavu Klubu konkretistů, která je součástí celého výstavního projektu. Tématem roku 2017 je materiál, struktura a objekt, jako návaznost na mezinárodní výstavu konkretistů v Bratislavě, jejíž část bude součástí letošního Konkrétního podzimu. Výstavy již tradičně probíhají na několika místech Hradce Králové a Pardubic a představují to nejlepší ze současné scény konkrétního umění v ČR i v zahraničí. Mezi  "hvězdy" letošních výstav patří bezesporu Dalibor Chatrný, Viktor Hulík, Štěpán Málek nebo Ladislav Jezbera. K výstavám budou k dispozici katalogy.

Vernisáž v galerii U Přívozu se koná ve čtvrtek 14. září v 17:00 hod.

pozvanka-KP.pngpozvanka-KP.png

 

Hradec Králové

Studijní a věděcká knihovna HK | Galerie U Přívozu

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Masopust na statku

více 27.2.2022 :  Šrámkův statek v Pileticích, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme