Konference MLČETI ZLATO


Milé dámy, vážení pánové,
 
srdečně Vás zveme na již tradiční konferenci k etické výchově s názvem MLČETI ZLATO ANEB JAK KOMUNIKOVAT SLOŽITÁ TÉMATA. Věnovat se budeme především komunikaci mezi vědci, médii a veřejností a snad se nám podaří nalézt způsob, jak i náročná témata sdělovat veřejnosti tak, aby jim rozuměla a neztrácela se v přemíře často rozporuplných informací.
 
Konferenci pořádáme ve čtvrtek 24. listopadu 2022 na Univerzitě Hradec Králové v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II. Konference je určena pedagogickým pracovníkům i všem zájemcům z řad široké veřejnosti a účast na ní je zdarma.
 
Těšit se můžete na diskusi významných hostů v dopolední části a praktické workshopy v odpolední části konference. Podrobnosti naleznete v této pozvánce.
 
PODMÍNKOU ÚČASTI NA KONFERENCI JE REGISTRACE ZDE, na jednotlivé workshopy je taktéž nutné se přihlásit. Příjem přihlášek bude ukončen 18. listopadu 2022.
 
Konference bude současně vysílána na Youtube Královéhradeckého kraje.
 
Konference se koná pod záštitou předsedkyně Akademie věd České republiky prof. RNDr. Evy Zažímalové, CSc. a hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka.
 
V případě dotazů se obraťte na koordinátorku konference Mgr. Zuzanu Kocourkovou,

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Prolomit vlny

více 9.1.2023 :  Klicperovo divadlo Studio Beseda, Hradec Králové (Divadlo)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme