Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Jiří Kornatovský - Style declarative

Královéhradecká Galerie moderního umění poprvé představí rozsáhlým souborem tvorbu významného českého umělce Jiřího Kornatovského.

Setkání s jeho obřími kresbami je neopakovatelným fascinujícím zážitkem. Reprodukce, jež si obvykle prohlížíme na monitoru, nedovedou předat veškerou vnitřní silu, která je v nich skrytá. Přijďte se přesvědčit! Slavnostní uvedení výstavy se koná 12. 10. v 17 hodin. Výstavu uvede ředitel galerie Tomáš Rybička. K výstavě promluví Petra Příkazská. Výstava potrvá od 13. října 2017 do 28. ledna 2018. Otevřeno denně mimo pondělí od 10 do 18 hodin.

Hradec Králové

Galerie moderního umění v Hradci Králové, Velké náměstí

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.
Více informací a program

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Testování IQ

více 1.2.2022 :  Víceúčelový sál Centra celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, Hradec Králové (Ostatní)

Masopust na statku

více 27.2.2022 :  Šrámkův statek v Pileticích, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme