Multikino Cinestar Hradec Králové

Zobrazit program »

CineStar Hradec Králové je jedním ze dvou kin v Hradci Králové. CineStar disponuje osmi promítacími sály, kde jsou každý den k vidění filmy jak ve 2D, tak také filmy ve 3D projekcích.

Cinestar Hradec Králové má na našich webových stránkách Hradec Králové.cz pravidlně zveřejňovaný podrobný program, který každý týden aktualizujeme.

CineStar Hradec Králové najdete v obchodním centru Futurum na Brněnské ulici. Parkování je zajištěno na krytém parkovišti obchodního centra anebo na jeho střeše. Parkoviště má čtyři patra, 2. patro pakoviště se nachází ve stejném podlaží jako multikino CineStar. 

Cena vstupenek na filmová představení v kině CineStar začíná na 129 korunách (pro děti, studenty, seniory a držitele karet ZTP). Základní vstupné však činí 159 Kč na normální promítání. Na promítání ve 3D stojí lístky 199 Kč. Cinestar Hradec Králové nabízí i zvýhodněné vstupné pro celé rodiny. 

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými jedenácti multikiny patří mezi největší síť kin v České republice. 

Další kina CineStar najdeme v Olomouci, Ostravě, Jihlavě, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Praze na Andělu, v Praze na Černém Mostě a v Opavě.

QR kód

Kontakt


Adresa

Ulice: OC Futurum, Brněnská 23A
Město: Hradec Králové
PSČ: 50012
Česká republika

Zobrazit program »

Mapa

Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme