Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Graffiti Street Jam 10

Graffiti Street Jam 10

V úterý 14. 6. 2016 znovu ožije Ulrichovo náměstí v Hradci Králové. Již po desáté se tu bude konat akce s názvem Graffiti Street Jam. Každý si zde může nasprejovat své vlastní graffiti – zdarma a legálně! Kromě toho je připraven skvělý doprovodný program. Hudební vystoupení má pod palcem Kolona feat Eia z Jihlavy a Skidy z Hradce Králové. Dále uvidíš exhibice na skatu a koloběžce, freeruning, parkour a mnoho dalšího. Po celou dobu bude hrát Dj Kapitán Takypán a akcí provází moderátor Vlasta Bucek. Během celé akce jsou k dispozici zdarma spreje a sololitové desky. Jako vždy je na co se těšit!

 

Hradec Králové

Rodinné centrum Pohoda, Čajkovského 1861

Vstup volný

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Více informací a program

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Ondřej Havelka a Melody Makers

více 24.5.2021 :  Adalbertinum Velký sál, Hradec Králové (Hudba)

Hradecký Food festival

více 21.5.2021  - 23.5.2021 :  pakoviště a přilehlé cesty u Denoche Music Hall, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme