Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Festival Africa live

Přijeďte ve dnech 17. až 26. července do Zoo Dvůr Králové a zažijte festival Africa live plný hudebních a tanečních vystoupení, poutavého vyprávění, afrických specialit, afrického umění a nostalgického promítání v letním kině.
Hvězdou festivalu bude oblíbená taneční a hudební skupina Iyasa a poprvé v Čr také vystoupí zimbabwské trio vokalistů Insingizi. během festivalu budou slavnostně pokřtěna dvě letošní mláďata nosorožců dvourohých.
Po setmění se vám bude tajit dech při představení ohňové show a milovníci filmů se mohou těšit na promítání v letním kině.
Na své si během festival však přijdou i děti díky hravým soutěžím a dovednostním úkolům. každý den bude pro návštěvníky rovněž připraveno africké tržiště, africký gril, malby keňských kmenů či výstava soch se zimbabwe, v zoo bude dokonce i sochařka přímo ze Zimbabwe.
Po celých deset dnů budou k vidění i další filmy, a to často jako součást besedy s jejich tvůrci. představen bude například nový film Olgy Špátové nazvaný Daleko za sluncem, který natočila v Keni. Přímo z Kamerunu dorazí muž, který sází stromy, k vidění bude i století Miroslava Zikmunda. s odbornými přednáškami vystoupí například Miroslav Bobek, ředitel pražské Zoo, či Jiří Bálek, ředitel Zoo v Ústí nad Labem.

Dvůr Králové nad Labem

ZOO Dvůr Králové

80 minut

195 Kč

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Fernando Krapp mi napsal dopis

více 26.10.2020 :  Klicperovo divadlo, Hradec Králové (Divadlo)

26. ročníku festivalu Jazz jde městem / Jazz Goes to Town

více 6.10.2020  - 10.10.2020 :  Kavárna Artičok, Studio Divadla DRAK, na Náměstí 28. října, na Náplavce, v Biu Centrál, ve Sboru kněze Ambrože i ve Studiu Beseda v Klicperově divadle, Hradec Králové (Hudba)

Do hajan! - Premiéra

více 26.9.2020 :  Divadlo Drak, Hradec Králové (Divadlo)

FC Hradec Králové - FC Slavoj Vyšehrad

více 25.9.2020 :  Malšovický stadion, Hradec Králové (Sport)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme