Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Exlibris

Sběratelství exlibris má v Hradci Králové víc jak stoletou tradici, která se píše už od roku 1907. V současnosti se Muzeum východních Čech v Hradci Králové může chlubit sbírkou exlibris od Josefa Váchala, Anny Mackové, Karla Svolinského, Cyrila Boudy, Oty Janečka, Františka Tichého, Františka Muziky, Ludmily Jiřincové a dalších významných grafiků. Počet této drobné grafiky přesahuje 51 000 kusů. Výstavu vybraných exlibris ze svých sbírek pro Sjezd SSPE v Hradci Králové připravilo muzeum pod vedením PhDr. Markéty Pražákové.

 

Hradec Králové

Galerie Suterén, Infocentrum Hradec Králové

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Noční prohlídka na Bílé věži

více 5.12.2020 :  Bílá věž, Hradec Králové (Ostatní)

Žena za pultem 2

více 2.12.2020 :  Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové

Fernando Krapp mi napsal dopis

více 24.11.2020 :  Klicperovo divadlo, Hradec Králové (Divadlo)

Putování po britských ostrovech

více 23.11.2020 :  Adalbertinum Velký sál, Hradec Králové (Přednáška)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme