Vzhledem k bezpečnostním opatřením, které přijala vláda v souvislosti s šířením koronaviru, byla řada akcí omezena, přesunuta na náhradní termín nebo zcela zrušena. Není v našich silách u každé akce ověřovat, zda se koná či nikoliv. Pokud se některou z akcí chystáte navštívit, ověřte si prosím přímo u pořadatele, zda se opravdu koná.
Děkujeme za pochopení

Benedetta

Autor: Paul Verhoeven

Už jako dívenka Benedetta pocítila, že má k Bohu blíže než ostatní. Několik let nato ji otec odvádí do kláštera, spíše než duchovní bohatství jí chce zajistit lepší život. Mladá novicka se učí přísným zásadám církevního řádu, rychle však pochopí, že pravidla nemusí člověka jen svazovat – stejně dobře mu mohou i posloužit – a že za klášterními zdmi lze láskyplně vzplanout nejen k Ježíši… Okouzlující Virginie Efira, provokativní Daphne Patakia a charismatická Charlotte Rampling jsou hvězdami Verhovenova filmu, který zabodoval u diváků letošního festivalu v Cannes, neboť nešetří černým humorem, zázraky ani vzrušením nejrůznějšího druhu.
Hradec Králové

Bio Centrál

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.
Více informací a program

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Masopust na statku

více 27.2.2022 :  Šrámkův statek v Pileticích, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme