19. Hradecká stavební výstava, stavba a zahrada

Letošní 19. ročník výstavy proběhne od pátku (18.3. 2016) do neděle (20.3. 2016). Otevřeno denně od 10.00 hodin do 18.00 hodin, v neděli od 10.00 do 16 .00 hodin. 

Cílem a obohacením letošních jarních ročníků je podpora programu Ministerstva životního prostředí - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM vč tzv. "KOTLÍKOVÝCH DOTACÍ" . Výstavy podporují rozvoj stavebnictví v Pardubickém a Královehradeckém regionu a jsou určeny pro odbornou i laickou veřejnost a pro všechny, kdo chtějí stavět, rekonstruovat a zařizovat rodinný dům nebo byt. Návštěvníci těchto výstav mají možnost setkat se s odborníky a stavebními specialisty u stánků prezentujících se firem. Pro návštěvníky jsou připraveny velice výrazné slevy.

Hradec Králové

Aldis | Velký sál

Tato akce již proběhla. Zatím není žádný další termín.

Provozovatel webu hradeckralove.cz neručí za správnost uvedených údajů. Termíny konání jsou do systému zadávány obvykle s několikadenním předstihem a není v našich silách reagovat na možné změny termínů, pokud nás na ně sám provozovatel neupozorní. V případě, že máte pochybnosti, kontaktujte přímo pořadatele akce. Děkujeme
Při vytváření přehledu kulturních akcí využíváme mimo jiné i stránky Turistického informačního centra www.hkinfo.cz.
Více informací a program

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Další kulturní akce

Ed Sheeran - Mathematics Tour

více 28.7.2024 :  Park 360, Hradec Králové (Hudba, koncert)

Hradecká V8

více 16.8.2024 :  Park 360, Hradec Králové (Ostatní)
Vložit kulturní akci

Mohlo by se hodit
Doporučujeme